ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ

Rules
1
правило

Для початку занять у нашому Центрі розвитку «Смартум» (далі – Центр) необхідно записатися одним із наступних способів:

  • зателефонувати,
  • на нашому сайті через подачу заявки «Записатися на пробне заняття»,
  • безпосередньо в Центрі, з Вами на зв’язок вийде оператор і повідомить дату та час початку занять.
2
правило
Оплата Послуг відбувається в порядку 100 % передоплати за кожен період. Місяць занять включає в себе чотири тижні занять (8 академічних годин) із тренером у Центрі та щоденний доступ до онлайн-платформи для домашніх тренувань, розміщеної в мережі Інтернет за адресою: http://platform.ama-kids.com
3
правило
Заняття відбуваються безперервно протягом усього обраного періоду за складеним розкладом (включаючи періоди шкільних канікул, робочі суботи тощо).
4
правило
Необхідно приходити на заняття та забирати дитину не пізніше встановленого часу, щоб не порушувати режим роботи Центру та план ведення занять.
5
правило
Дитина повинна регулярно відвідувати заняття, виконувати домашні завдання. У разі неналежного виконання цього пункту Центр залишає за собою право визначити з батьками дитини можливі шляхи покращення її результатів, а також рекомендувати батькам продовжити заняття в іншій групі, яка відповідає рівню підготовки дитини.
6
правило
Відвідувачі зобов’язані виконувати правила громадського порядку, дотримуватися чистоти на території Центру та не заважати проведенню занять.
7
правило
У разі грубого порушення правил відвідування Центру адміністрація Центру залишає за собою право розглянути питання про подальше припинення відвідування клієнтом занять.
8
правило
На заняттях діти перебувають без батьків.
9
правило
У приміщенні для занять обов’язково взувати змінне взуття.
10
правило
Батьки (їхні представники) беруть на себе зобов’язання приводити на заняття дитину чисту та охайну.
11
правило
Не допускаються на заняття діти з інфекційними захворюваннями або їх ознаками, діти у слабкому загальному стані. За перших ознак інфекційного захворювання у дитини батьки (законні представники) повинні повідомити адміністрацію Центру про пропуск заняття.
12
правило
Якщо працівник Центру виявить ознаки захворювання дитини під час заняття, він зобов’язаний повідомити про це одного з батьків (законного представника); той своєю чергою зобов’язаний у найкоротший термін забрати дитину з Центру, не чекаючи завершення заняття.
13
правило
Не рекомендується приносити до Центру жувальні гумки, цукерки, печиво та інші продукти харчування. Вхід з їжею та напоями в кімнати для занять не допускається..
14
правило
Відвідувачі несуть персональну відповідальність за цінні речі, принесені та/або залишені в Центрі.
15
правило
Сплативши за послуги, Клієнт автоматично погоджується з цими Правилами та зобов’язується їх виконувати.
16
правило
Батьки, пам’ятайте: регулярні заняття – запорука результату!
Дякуємо за Вашу увагу та розуміння!
Abacus
ПРОБНИЙ УРОК БЕЗКОШТОВНО
Записалося сьогодні 13